Restaurant & Cocktail Bar TABOO nabízí 2x200g hovězí PFEFFER STEAK nebo STEAK S FAGAROU za skvělých 190 Kč! Spojení kvality a originality jídel s vyjímečným interiérem! Sleva 50%!

koupitkoupit jako dárek
původní cena380,- Kčsleva50%ušetříte190,- Kč190,- Kč
akce ukončena
zákazníků: 268
Jen 190 Kč - 2x200g HOVĚZÍ PFEFFER STEAK nebo STEAK S FAGAROU

kde poukázku uplatnit

Restaurace & Cocktail Bar TABOO

Dolní náměstí 25

(nad pasáží Masné krámy)

779 00 Olomouc

 

tel.: 733 401 999

www.facebook.com/Taboo.Restaurant.Coctail.Bar

produkce@taboo-restaurant.cz

 

Otevírací doba:

po - čtv: 7:00 - 22:00

pá: 7:00 - 3:00

so: 11:00 - 3:00

ne: 11:00 - 22:00

 

zobrazit na mapě »

V bodech

 • 2 x 200g hovězí PFEFFER STEAK nebo hovězí STEAK S FAGAROU v nově otevřené stylové Restauraci & Cocktail Baru TABOO za úžasných 190 Kč!
 • 2 x PFEFFER steak nebo 2 x steak S FAGAROU (sečuánský pepř) nebo jejich kombinace, v unikátním mystickém prostředí nové restaurace.
 • Profesionální tým restaurace TABOO Vám připraví dokonalý gastronomický zážitek!
 • V nabídce dále najdete SNÍDAŇOVÁ I OBĚDOVÁ MENU, ale i speciality Čínské, Thajské, Korejské, Japonské či Řecké kuchyně.
 • Alchymie chutí, barev a vášně vámi prostoupí a přinese zasloužený klid a požitek, který je neopakovatelný!
 • Užijte si příjemné posezení s přáteli a vyjímečný gastronomický zážitek se slevou 50%

 

 

podmínky

 • Platnost nabídky od 12.9. 2011 do 14.11. 2011
 • Uplatnění poukazu v restauraci TABOO
 • Doporučujeme rezervaci na tel.čísle 733 401 999!
 • Akce se  NEVZTAHUJE na DOVÁŽKOVOU SLUŽBU
 • Maximální počet prodaných pokazů NENÍ omezen!
 • Počet poukazů na osobu 5 ks!

 

 

Restaurant & Cocktail Bar TABOO

Jednoznačnou vizí, kte­rá stála u zrodu myšlenky, bylo vytvořit místo, kde by si podávali ruce kvalita a originalita jídel spolu s výji­mečným interiérem. V cen­tru Olomouce je mnoho krásných míst pro realizaci takového restaurantu, ale úchvatný prostor bývalého Královského městského li­dového divadla na Dolním naměstí nabídl více než ne­bývalou mystiku, která vy­tváří atmosféru unikátního prožitku.

 

tradiční i netradiční nabídky jídelního lístku

Restaurant své první hosty přivítá každý všední den již od 7. hodiny ranní voňavým šálkem kvalitní kávy Lavazza, pestrým výběrem čajů a nabídne také oblíbené ovocné freshe. Specialitou v tuto brzkou hodinu jsou SNÍDAŇOVÁ MENU, která v Olomouci tolik chyběla. Taboo jich nabízí hned několik. Buďto můžete vybírat z již připravených, nebo si individuálně poskládat vlastní, dle vašich chutí. Barmané vám ochotně při výběru poradí.

Pro Ty, kteří začínají přemýšlet o prvním jídle s blížící se polední dobou, má Taboo připraveno zcela netradiční POLEDNÍ MENU. Dlouholeté zkušenosti a znalosti přípravy asijských specialit byli nyní naplno rozvinuty opravdovým kulinářským mistrem, který stojí v čele kuchařského týmu Taboo. Rozmanitost japonské kuchyně SUSHI a minutky kuchyně thajské, čínské a korejské či řecké má pevně v rukou šéfkuchař TABOO Pavel Rozsíval. Celoživotní zálibu v gastronomii východních zemí využil při sestavení jedinečného jídelního lístku.

V nabídce najdete také šťavnaté steaky, pokrmy s kuřecího, vepřového i hovězího masa. V menu jsou bohatě zastoupeny pokrmy z ryb a mořských plodů. Zejména v letním období vás potěší velký výběr čerstvých salátů.Denně jsou přiváženy čerstvé suroviny od vybraných japonských dodavatelů.

 

kvalitní nápojový lístek

Taboo nabízí jedinečná vína Habánských sklepů s pečlivě sestavenou paletou vůní, chutí a rukopisem, jenž je pro značku charakteristický. Další kolekcí výjimečných vín je Vinařství Pavlov, se sídlem uprostřed pálavských kopců. Obsahuje výhradně bílá přívlastková vína, která jsou chloubou prestižních restaurací. Svou kvalitou patří mezi nejlepší vína z vinařských oblastí celého světa a pravidelně získávají mnohá významná ocenění.

Milovníci šampaňského přivítají zastoupení značek Perrier Jouet, Dom Perignon, Moet Chandon či Mumm a za zmínku také stojí kolekce sektů Bohemia Prestige.  Důležitou součástí restaurantu je také pestrý výběr klasických i exotických drinků, cocktailů, široká paleta výběrových koňaků, whisky a vodky. Specialitou je samozřejmě japonské rýžové víno Sake a sladké víno Umeshu ze zelených švestek.

 

dovážková služba

Pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou navštívit restaurant osobně, zajisté přivítají možnost dovážkové služby. Telefonickou nebo internetovou objednávku pokrmů barmané ochotně vyřídí na čísle +420 737718161 nebo emailem rozvoz@restaurant-taboo.cz.

 

Kdykoliv se rozhodnete navštívit s přáteli Restaurant & Cocktail Bar Taboo, můžete si být jisti, že zažijete opravdový příval vzrušení. Alchymie chutí, barev a vášně vámi prostoupí a přinese zasloužený klid a požitek, který je neopakovatelný.


Věříme že návštěva Restaurantu & Cocktail Baru Taboo bude pro vás jedinečným zážitkem.

přihlášení / registrace
Chci dostávat slevy e-mailem

už jste s námi ušetřili

75.524.715,00 Kč